Opcje i koszty wysyłki

 

 

Realizację zamówienia i wysyłkę rozpoczynamy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Zamówienia złożone w sklepie internetowym www.mennica-rosenberg.pl dostarczamy zgodnie z cennikiem dostawy UPS . Meenica Rosenberg prowadzi stała i wyłączną współpracę w zakresie przesyłek kurierskich z ups.com . Automatycznie podczas składania zamówienia przez klienta naliczana jest stawka przesyłki według cennika spedytora. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

UPS to znana i ceniona firma kurierska, która uchodzi za jedną z najlepszych. Zaufały jej już miliony odbiorców na całym świecie. Ta założona w 1907 roku firma dystrybucji paczek urosła do koncernu wartego wiele miliardów dolarów. UPS jest dziś przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu i zarazem jedną z najsłynniejszych marek na świecie. Codziennie zarządza przepływem towarów, środków finansowych oraz informacji w ponad 200 krajach na całym świecie.

Opcje płatności i dostawy

  • Kurier UPC – wedłu cennika UPC
  • Przesyłka konwojowana – Indywidualnie
  • Odbiór osobisty – Gratis

W przypadku wyboru dostawy kurierem, na adres mailowy podany w zamówieniu wysyłamy link dający możliwość śledzenie przesyłki.
Każda przesyłka jest ubezpieczana.

 

 

[metaslider id=9281 cssclass=””]

 

 

Sending
User Review
4.43 (21 votes)

Warning: Illegal string offset 'Book' in /home/srv33943/domains/inwestycje.mennica-rosenberg.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review/includes/functions.php on line 2173

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/srv33943/domains/inwestycje.mennica-rosenberg.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-review/includes/functions.php on line 2173